HABER PORTALI
Yeni Güncel Alanya Gazetesi

Rektör kalan’a tebrik ziyaretleri devam ediyor

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (EkoAvrasya) Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eren, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Alanya Oda Başkanları nezaket ziyaretlerinde bulundular.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyaretlerde EkoAvrasya’nın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler alan Rektör Kalan, Başkanı Hikmet Eren nezdinde Türkiye’nin bölge ülkeleri arasında özellikle eğitim, kültür ve ticaret alanlarında devam eden ilişkilerin daha güçlü bir yapıya kavuşturulabilmesi ve sürdürülebilmesi için gösterdikleri katkıyı sürdürmeleri konusunda EkoAvrasya Yönetimi’ne çalışmalarında başarılar diledi.

Alanya Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nuri Demir, Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Velittin Yenialp, Alanya Pansiyoncular Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci ve Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Oda başkanlarının tebriklerin kabul eden Rektör Kalan, ziyaretlerinden dolayı oda başkanlarına teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı