HABER PORTALI
Yeni Güncel Alanya Gazetesi

Lakadamyalı sergide üniversiteli öğrencilerle bir araya geldi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi ALTSO Meslek Yüksek Okulu İç Mekan Tasarım Bölümü öğrencilerinin yapmış olduğu tasarımlar Küratör Serdar Aslan’ın desteğiyle Alanya Kültür Merkezinde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Bir hafta boyunca devam edecek olan sanat sergisinin açılışını ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ile ALTSO MYO Müdürü Doç. Dr. Kemal Vatansever gerçekleştirdi. Renk, doku, nokta, ışık gölge gibi birçok özgün iç mekan eserlerini yakından inceleyen Prof. Dr. Lakadamyalı, Küratör Serdar Aslan’ı başarılarından dolayı tebrik etti.

Birçok sanatseverin bir araya geldiği tasarım sergisi katılımcılardan da tam not aldı. Eser sahiplerine özgün çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sunan Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı , Doç. Dr. Kemal Vatansever, Başhekim Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Etli tarafından öğrencilere katılım belgeleri taktim etti. Prof. Dr. Lakadamyalı; “Özgün çalışmalarla sanatçı olma yolunda ilerleyen öğrencilerimize çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum. Burada eserlerini gördüğümüz öğrencilerimizin ileride de isimlerini sıkça duyacağımızdan eminim.” Dedi.

Alanya Kültür Merkezinde ALTSO Meslek Yüksek Okulu İç Mekan Tasarım Bölümü öğrencilerinin yapmış olduğu eserler 19 Şubat 2020 tarihine kadar sanatseverlerin beğenisine sunulmaya devam edecek.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı