HABER PORTALI
Yeni Güncel Alanya Gazetesi

İyilik meleklerinin gönüllü elçisi Survivor yolunda

İyilik meleklerinin gönüllü elçisi Survivor yolunda Akdeniz Kadınları Yardım Platformu’nun gönüllü elçisi Emre durak survivora 2018 yılında yedek yarışmacı olarak yarışmaya katıldığında enerjisi ve tarzıyla çoktan dikkatleri üstüne çekmişti.

Kendinden emin ve yarışmaya renk katan Emre Durak o sene yarışmadan elense de özellikle Akdeniz bölgesinde bir çok seven toplamayı başardı. Bu yıl youtube videosunda rekor izlenme rekoru kırarak ikinci kez sevenleri tarafından yarışmaya dahil oldu. Survivor 2019 dönemi ilk başta Türkiye-Yunanistan konsepti olmasına karşın Türkiye takımı adına kendini ispatlayan ve takımının en sevilen pozitif yarışmacılarından birisi olan Emre deneyimiyle göz doldurmuştu.

Siyah-beyaz takım olarak devam eden yarışmada ve kendisini siyah takımda bulan ve iyi yarışan Emre önce birleşme partisine kaldı, orada cezanın plaka yerli şarkısını söyleyerek herkesi eğlendirmeyi başardı. Yarışmalarda başarı sağlayan, finale çıkıp son 3 kişi arasına kalan Akdenizli yarışmacı finali Bodrum’da olan yarışmada ilk elenen isim olmuştu. Ailesi ve sevenlerinin gönlünde şampiyon olarak kabul edilen Emre, ilerleyen günlerde Akdeniz Kadınları Yardım Platformu ile birlikte sosyal etkinliklerle rol alacağını belirterek bir çok ihtiyaç sahibine ulaşmak için çaba sarf edeceğini söyledi Emre’nin Survivor 2020de de yarışma ihtimali Akdenizlilerin en büyük  eklentilerinden biri oldu.

İyilik meleklerinin gönüllü elçisi Survivor yolunda

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı