Yeni Güncel Alanya
Yeni Güncel Alanya Haber

Gülden büyüledi

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Tosmur Ocakbaşı’nda sahne alan Gülden Görgen bu özel gecede söylediği birbirinden güzel parçalarla mekanı dolduran k

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Tosmur Ocakbaşı’nda sahne alan Gülden Görgen bu özel gecede söylediği birbirinden güzel parçalarla mekanı dolduran konukları mest etti.

Tosmur Ocakbaşı’nı tercih edenler unutamayacakları bir gece yaşadı. Genç sanatçı sahnede gösterdiği performansla alkış ve şampanya yağmuruna tutuldu.

Yaptığı esprilerle de konukları gülmekten kırdı geçirdi. Tosmur Ocakbaşı’nın sahibi Tevfik Yaşar ve işletme müdürü Ayşegül Polat Gülden Görgen’in bundan böyle her hafta çarşamba ve cuma günleri Tosmur Ocakbaşı’nda sahneye çıkacağını belirterek, “Genç sanatçımız ilk günden büyük beğeni topladı.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön planda. Kendisiyle çalışmaktan ötürü mutluyuz.” diye konuştu. İlk gecede gördüğü ilgiden dolayı memnunluğunu ifade eden Gülden Görgen, nezih bir mekanda sahne almaktan ötürü mutlu olduğunu söyledi. Piyanist Yılmaz ise yılların tecrübesi ile Gülden’e eşlik ederek geceye renk kattı Tosmur Ocakbaşı’nda salı, perşembe ve cumartesi akşamları ise Alanya’nın sevilen ve tanınan sanatçısı Birgül Terzi’nin sahneye çıkacağı belirtildi.

error: Content is protected !!