HABER PORTALI
Yeni Güncel Alanya Gazetesi

BU SLOGAN TUTTU!

Cumhur ittifakı tam gaz

31 Mart 2019 Yerel Yönetimler seçimlerine 18 gün kala, adaylar, partililer ve gönüllüler seçmeni adeta markaj altına aldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi’nden oluşan Cumhur İttifakının Alanya ayağında da yoğun bir çalışma temposu var. İttifak adayı Adem Murat Yücel ve ekibi bir yandan Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve ekibi diğer yandan 7/24 sahada çalışıyor. Tam bir işbirliği içinde sürdürülen seçim çalışmalarında meclis üyesi adayları, partililer ve gönüllüler oluşturulan ayrı gruplar ile seçmenle bire bir temas kuruyor. Bugüne kadar yapılan yatırımlar seçmene anlatılırken, önümüzdeki süreçte Alanya’ya işbirliği ile yapılacak projeler hakkında da bilgiler veriliyor.

Antalya’da  TÜREL, Alanya’da YÜCEL

Adayların belirlenme sürecinde konuşulan “ iki parti uyumlu çalışır mı ? adaylar kabullenilir mi ?, bu iş zor olur. Şeklinde kamuoyunda dillendirilen soruların ve endişelerin tam aksine Alanya’da her iki parti Cumhur İttifakı’nın  belirlediği adayların etrafında kenetlenerek saha çalışmalarını uyumlu ve belli bir senkronize içinde başarılı bir şekilde yürütüyor. Adaylar kısa sürede kabullenildi ve ittifak ortağı partiler gösterilen adayı kendi partisinin adayıymış gibi etrafında kenetlenerek çalışmalarını yürütmeye başladı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İl teşkilat başkanları, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu’nun bu süreçteki net ve kararlı tavırları ve ortaya koydukları samimiyet bu ortaklığın bağlarını daha da güçlendirdi. Bu işbirliğinin sahadaki yansımaları da olumlu sinyaller veriyor. Halkla başarılı şekilde kurulan temas ve organize çalışmaların yanı sıra vaad edilen projelerin daha rahat yapılabileceği fikri pekişmiş, Antalya’da TÜREL, Alanya’da YÜCEL, sloganı her kesim tarafından artık kabullenilmiş ve hizmeti ilçeye getirecek en önemli unsur olarak öne çıkıyor.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı