HABER PORTALI
Yeni Güncel Alanya Gazetesi

Bacak şoförleri tek çatı altında toplamaya kararlı

Alanya’nın en deneyimli gazetecilerinden Mehmet Ali Parmaksız’ın dün akşam tv82 ekranlarında yüz yüze programında konuk ettiği Doğan Bacak flaş açıklamalar yaptı.

Yeni İleri, Sabah, Milliyet ve Hürriyet gazetelerinde uzun yıllar görev yapan Parmaksız, ilk canlı yayınında Doğan Bacak ile Alanya’nın ulaşım sorununu konuşuldu.

Alanya’nın batı bölgesindeki halk otobüslerinin birleşmesinin söz konusu olmadığını belirten Bacak ekranlardan seslenerek, “Herkesin içi rahat olsun. Ben varken birleşme olmayacak.” diye konuştu.

Alanya ulaşımında dünden bugüne gelinen noktaya değinen Bacak, asıl hedefinin tüm şoförleri tek çatı altında toplamak olduğunu söyledi.

Gerekirse Şoförler Odası’na da aday olacağını ifade eden Bacak, 2 ayrı odadan şoförlerin yönetilmesinin zorluklarına dikkat çekti. Her dönem son kez aday olduğunu, ancak şoför adaylarının kendisini bırakmadığını sözlerine ekleyen Doğan Bacak, “Ömrümü bu yola adadım. Artık kocaman bir aile olduk. Gerekirse yine fedakarlık yapmaktan hiç çekinmem.” dedi.

Yeni Güncel Alanya Gazetesi’nin imtiyaz sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Mehmet Ali Parmaksızın sunduğu programın 12 bin kişi tarafından izlendiği öğrenildi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!
WhatsApp chat