Yeni Güncel Alanya
Yeni Güncel Alanya Haber

Avsallar’daki o yıkımın sebebi “kardeş kazığı” çıktı!

Geçtiğimiz gün Avsallar’da mimari projeye aykırılığından ötürü yıkılan yerle ilgili sis prrdesinin “kardeş kazığı” olduğu iddia edildi.

Geçtiğimiz gün Avsallar’da mimari projeye aykırılığından ötürü yıkılan yerle ilgili sis perdesinin “kardeş kazığı” olduğu iddia edildi.

Alanya ve Avsallar’da Arena Recep olarak tanınan Recep Erdoğan yıkılan yerle ilgili kardeşlerini suçladı. Recep Erdoğan’ın yıkıma kardeşlerinin neden olduğunu iddia etmesi bazı çevrelerce “Kardeş kazığı” olarak nitelendirildi. İşte Erdoğan’ın kardeşleriyle ilgili sosyal medyadan paylaştığı o çok konuşulacak iddiası;

İncekum’da 25 yıl savaştım kimse beni yıkamadı, ben hep doğru durdum dik durdum ama bu gün kimlik üzerinde soyadı Erdoğan olan müteahhit iş adamı hayırsever halk adamı olarak bilinen kardeşlerim 27 yıl önce 30 santim fazla yapılan bana ait dükkanı Alanya belediyesine beni yeni yapmışım gibi şikayette bulundular Belediye imar Müdürlüğü yerinde yaptıkları incelemede 27 yıl önce müteahhit yaparken dükkanın birini 30 santimetre fazla yapmış olduğu ortaya çıktı,Encümen kararı ile bu gün gelip yıktılar Kardeşlerim büyük bir başarıya imza attılar kimsenin korkutamadığı yıkamadığı Abilerinin yerini yıktırttılar Yinede Allah onlara uzun ömürler versin acısını göstermesin nede olsa onlar benim kardeşlerim Kardeşlerimi merak edenler varsa başrolde Hasan erdoğan başrol yardımcıları İlyas ve Adem erdoğan kardeşleri teprik etmenizi istiyorum bu yıkımı yaptırttıkları için ben hepsini teptik ediyorum büyük bir iş başardılar..”

error: Content is protected !!