HABER PORTALI
Yeni Güncel Alanya Gazetesi

Alanya’da 3 milyonluk piyango muaamması

Milli Piyangoda 3 milyon TL’lik büyük ikramiye Alanya’ya çıktı. Talihli ortaya çıkmazken,Bileti satan seyyar satıcıların kim olduğu tam bir muamma oldu.

Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından 9 Eylül günü yapılan çekilişin hemen ardından sonuçlar belli oldu.Bu ayın 9’unda yapılan çekilişin konusu ise “Açık Kapı Uygulaması” olarak belirlendi.

Çekiliş sonunda büyük ikramiyenin çeyrek bilete isabet ettiği anlaşıldı. Talihli biletlerin bulunduğu iller ise Adana, Ankara ve Gaziantep… Ancak Ankara’daki iki biletin satılmadığı çekiliş sonrası ortaya çıktı. Bu sonuçlar ışığında büyük ikramiyenin Adana ve Gaziantep’e isabet ettiği anlaşıldı.

Ancak Alanya’daki seyyar bayi Ayhan Yıldırım’ın biletleri Adana’dan getirtip sattığı, büyük  ikramiyenin sattığı biletler arasında olduğunu iddia ederken öte yandan üç milyon’luk bileti LCW alışveriş merkezinin önündeki milli piyango satış noktasından Fatih Güçlü kendisi tarafından satıldığını söyledi. Bileti satan da büyük ikramiyeyi kazanan da gizemini korurken gelişmeler şimdiden merak konusu oldu.

 

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı