HABER PORTALI
Yeni Güncel Alanya Gazetesi

Alanya Motospor Klübünden Jest

28 Eylül-06 Ekim 2019’da düzenlenecek olan Dünya Gençler Muaythai Şampiyonası’na Alanya’dan giden üç sporcu Manavgat’ta Alanyalı motosikletçiler tarafından karşılanacak.

Antalya’da devam etmekte olan Gençler Muaythai Şampiyonasında Final Eğitim Kurumu öğrencisi Alanya Belediye Spor Kulübü adına eldiven giyen sporcularımızdan Gamze TEMEL, spor otoriteleri tarafından Dünya şampiyonluğu beklenen bir isim olarak dikkat çekiyor.

Gerek ulusal, gerekse uluslararası bir çok organizasyondan madalya ile dönen sporcular Alanya’nın göğsünü kabartmaya devam ederken bu başarıya kayıtsız kalmayan Alanya Motospor Kulübü, hem başarılarıyla hakettiği gündemi oluşturmak, hem de sporcuları teşvik etmek amacı ile madalya töreni sonrasında sporcuları Manavgat’ta karşılayarak ilçemize kadar motokortej eşliğinde getirme kararı aldılar.

Konu ile ilgili açıklama yapan Alanya Motospor Kulübü Başkanı Uğur UZUN  “Ülkemizi temsil eden sporcularımızın gayretlerini ve emeklerini takdir ettiğimizi göstermek, ve başarıya daha da teşvik etmek amacıyla, hem kulüp üyelerimizin ve hem de Alanya’daki motorsiklet ve sporseverlerin katılımı ile böyle bir organizasyona imza attık. 06 Ekim Pazar günü Alanyamız’a bir Dünya Şampiyonu getirmeyi ümit ediyoruz. Yüreğimiz Antalya’da atıyor. Gözümüz şu anda bile dereceyi garantilemiş sporcularımızda.
06 Ekim de tüm sporsever motorsiklet aşığı dostlarımızı bu sürüş etkinliğine davet ediyorum ve Kulübüm adına tüm sporcularımıza daha büyük başarılar diliyorum” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı