Yeni Güncel Alanya
Yeni Güncel Alanya Haber

Heeey bir dakika dururmusun. Yaşamakta olduğumuz hayat acısıyla neşesiyle derdiyle kederiyle iyisiyle kötüsüyle sevgisiyle sevgisizligiyle resmini çekecegim istemiyormusun.

Aslında istiyorsunda karar veremiyorsun hayat herşey aynı düzeyde olmadıgı için olmamalıda diyorsun .neden bukadar hızlı geçiyorsun kii bırakta aheste aheste yaşamın hayatın tadını alalım gerçekte oldugu gibi karışık bulanık çıkacaksın resimlerde resimlerdeki gibi .

Siyah beyaz olmak zorundamisın hayat renklerde resimlerde .hadi biraz gülümse birazda renk katalım olmazmı seni yaşamak hiç kolay deyil biliyorsun hayat sancılı olan bu yaşamda hayata birazda mutluluk tebesüm katalım yagmur başladı gözyaşı gibi şemsiye açalım yok yook şemsiye açmıyalım bırak yagsın yagacagı kadar kırılan kalp leri yanan yürekleri az da olsa ferahlatır riyakarlıkları kötülükleri belki temizler Rahmettir berekettir yagsın yagsın yagacagı kadar mavi beyaz bulutlardan da alalım saflıgı güzelligi dürüstlügü çocuksu duyguları sevgileride katalım aaa yagmur durdu güneş doguyor bulutları hadii çekelim güneşi kapatmasın ne güzeel bırak dogsun güneş belki soguk buz tutmuş kötü yürekleri birazda olsa kıpır kıpır ısıtır onlarda sevgiden güzellikten nasibini alır haaa unutmadan beklee beklee kıpırdama hayat birazda gökkuşagi alalım .

Birazda olsa ne güzeel renklendin bee hayat Bırakta bunları hep beraber yaşayalım .

Olmazmı , neden , niçin ,pekii neysee yaşadıgımız bu yaşamı hayatı her haliyle bizler yaşıyorsak yinede güzel seviyoruz .sanırım hayat yaşam bir sinema tiyatro bizlerde bu sahnede oyuncular olarak perde kapanana kadar saygın anlamlı gururlu azimli een güzelinden başrolü oynayacagız…hadii sahne hazır bee hayaat şöylee anlamlı biir bak resmini çekecegim çekiyoruum çeektiim . Gülsen Roza Özden. farkındalıgı .!!!

error: Content is protected !!