HABER PORTALI
Yeni Güncel Alanya Gazetesi

Konaklı da yaşayan ve Kalp hastası olan Mustafa Uyar için Hilmi Gür ile Gazeteci Tolga Kaynarın başlattığı kampanyada sona yaklaşıldı. Yapay kalp takılabilmesi ve gerekli olan paranın toplanabilmesi için gerekli izinlerin alındığı, yardımsever ve duyarlı vatandaşların katkılarıyla hesaba yatırılan paranın yeterli olmadığı öğrenildi. Dün sosyal medyadan son bir duyuru daha yapan gazeteci Tolga Kaynar gerekli paranın toplanabilmesi ve hayırsever vatandaşların harekete geçmesini istedi. Uyarın yaşaması için gerekli olan paranın yapay kalp takılabilmesi için yeterli olmadığını belirten Kaynar tüm duyarlı vatandaşları görece davet etti.

KAMPANYAYA DAVET

Kaynar,  ’’Hayatın gerçeği bu ise yazık (paylaşalım)

Şimdi acı ama gerçek konaklı bölgesinden Mustafa Uyar yapay kalp beklerken bu işe sadece gönül vermiş bir kaç kişi Uyar hayata dönsün diye kendisini parçalıyor. Bu insan günlerdir yaşamını makinaya bağlı sürdürüyor. Yapay kalp alınmaz fiş çekilirse yaşama veda edecek. Bir kaç iyi yürekli insan şu ana kadar gereken 230 bin liranın 180 bin lirasını toplamışlar. Geriye ise 50 bin tl gibi bir rakam kalmış. Diyeceğim şu bu şehir yaptığı hayırlar ile Türkiye’de parmakla gösterilen bir şehirdir. Bunun tartışması dahi olmaz ancak bu işe gönül veren Hilmi Gür abim benim gitmediğim yardım istemediğim isim kalmadı. Hatta yazdıklarım cevap bile verme gereği duymadı dedi. Bende bir okadar üzüldüm neticede burada söz konusu olan 50 bin tl olmadığı için göz göre göre ölecek olan iki çocuk babası Mustafa Uyardır. Ben diyorum ki bu para toplanır ve Mustafa uyar hayata döner işte kardeşinin hesap numarası

TR100006200060200006662692. Halit uyar garanti bankası kardeşinin hesap numarası ’’ diyerek herkesi kampanyaya katılmaya davet etti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı