HABER PORTALI
Yeni Güncel Alanya Gazetesi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel 25 Mart Pazartesi günü saat: 21.00’de CNN Türk ekranlarında Canlı yayında Ahmet Hakan’ın sunup yönettiği “Tarafsız Bölge” programına konuk olacak.

Cumhur İttifakının Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Türel, Ahmet Hakan’ın sorularını yanıtlayacak ve geçtiğimiz 5 yıl içinde Antalya’nın 19 ilçesine yaptığı hizmetleri ve önümüzdeki dönem için 20 Milyar TL yatırım, 359 Proje, 70 bin kişiye yeni iş, ana hedefiyle şekillendirdiği hizmetlerin projelerini anlatacak.

CNN Türk Tarafsız Bölge programına Cumhur İttifakı adayı ve Millet İttifakı adaylarını aynı anda canlı yayına çıkarmak isteyen Ahmet Hakan’a Millet İttifakının adayı Muhittin Böcek ‘hayır’ yanıtı verdi.

TARAFSIZ BÖLGE PROGRAMINA TÜREL VE BÖCEK KATILACAKTI.

Muhittin Böcek’i projeleri tartışmak için televizyon programına davet ettiğini söyleyen Türel, “Seçim dönemde elinde proje yok, televizyonlara çıkıp söyleyeceği laf yok, öbek öbek kaçıyor. En son bugün Ahmet Hakan aradı, ben dedim seve seve gelirim. Sayın Böcek’i de davet ettik ama direkt reddetti dedi. Haftaya 25’inde inşallah Tarafsız Bölgede keşke gelseydi benimle şu Antalya’yı bir konuşabilseydi. Benimle şöyle bir Antalya vizyonunu tartışabilseydi” demişti.

23 Mart Cumartesi günü Cumhur İttifakının Alanya Belediye Başkan adayı Adem Murat Yücel’in yürüyüş programına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile birlikte katılan Menderes Türel, yaptığı konuşmada Muhittin Böcek’e ‘istediğin kanalda, istediğin zaman, yandaş gazetecinide al gel canlı yayına çıkalım hodri meydan’ demişti.

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı